Warning: file_put_contents(/var/www/html/hokej.mnichovice.cz/templates/junior_hokej_mnichovice_2015_11/modules.js): failed to open stream: Permission denied in /var/www/html/hokej.mnichovice.cz/templates/junior_hokej_mnichovice_2015_11/library/Artx/Page.php on line 18
Turnaj Minibenjamínci U6 13.1.2019

Naši partneři

Mnichovice-nove
HOSS


DEcathlon
Bonavita-logoperi
gefco
oresi
Tonino Lamborghini espresso logo ern

Činnost mládeže oddílu je podporována dotací z MŠMT.
logo msmt

 

 TOPlist

 

 

Naši partneři

Mnichovice-nove
HOSS


DEcathlon
Bonavita-logoperi
gefco
oresi
Tonino Lamborghini espresso logo ern

Činnost mládeže oddílu je podporována dotací z MŠMT.
logo msmt

 

 TOPlist

 

 

Turnaj Minibenjamínci U6 13.1.2019

2019-01-miniHalové turnaje U6 pokračují i v novém roce 2019, kde hned první vyšel pořadatelsky na Mnichovice. Tentokrát se konal na Zeleném Pruhu a atmosféra byla fantastická. Již v kabině bylo znát, jak jsou naši malí hokejisté po vánoční pauze natěšení. Celkově se zúčastnilo 6 týmů z čehož Mnichovice postavili hned 2 týmy
 Tým Mnichovice A byl tradičně složen z našich spanilých Rytířek Káji Melicharové a Aničky Kleinové, které tentokrát doplnil v základní trojce Samík Kokeš. Sice nebyla na střídání 2.trojka, ale i tak se o velkou posilu postarali Míša Motlík a Séba Vávra, kteří tým báječně doplňovali. První zápas gólově otevřela Anička pouhých 8 sekund před koncem, díky tomu jsme vyhráli hned první utkání. Poté svou gólovou kanonádu zahájila Kája a byla k nezastavení. Soupeři většinou jen koukali, vstřelených gólů bylo víc než inkasovaných a to je nádherný výsledek. Anička s Kájou jsou "vražedná" kombinace pro protihráče. 
 
Tým Mnichovice B nastoupil ve složení - Dáda, Eda, Séba K., Kubík, Fíla, Tomík M. Hned na začátku turnaje jsme porazili Kbely B, zejména díky skvělé střelecké aktivitě Dády, Fíly a Edy. 
V dalších velmi vyrovnaných zápasech se nám již ,tak střelecky nedařilo a 2x jsme prohráli. Následné 2 zápasy jsme vyhráli. Mezi střelce se zapsal i Kubík, ale je třeba pochválit i Sébu K. a Tomíka M. a vůbec celý tým za bojovnost a nasazení. 
 
Chceme poděkovat zejména rodičům, hráčům, fanouškům, našim rozhodčím Aničce a Páje Mudrovým a celému organizačnímu týmu, tito všichni byli fantastičtí. A moc si vážíme, že své děti vedete ke sportu a konkrétně k pozemnímu hokeji.