Warning: file_put_contents(/var/www/html/hokej.mnichovice.cz/templates/junior_hokej_mnichovice_2015_11/modules.js): failed to open stream: Permission denied in /var/www/html/hokej.mnichovice.cz/templates/junior_hokej_mnichovice_2015_11/library/Artx/Page.php on line 18
3. kolo halové soutěže

Naši partneři

Mnichovice-nove
HOSS


DEcathlon
Bonavita-logoperi
gefco
oresi
Tonino Lamborghini espresso logo ern

Činnost mládeže oddílu je podporována dotací z MŠMT.
logo msmt

 

 TOPlist

 

 

Naši partneři

Mnichovice-nove
HOSS


DEcathlon
Bonavita-logoperi
gefco
oresi
Tonino Lamborghini espresso logo ern

Činnost mládeže oddílu je podporována dotací z MŠMT.
logo msmt

 

 TOPlist

 

 

3. kolo halové soutěže

V sobotu 12.1. odehrálo družstvo žen 3. kolo halové soutěže. Nutno říci, že to nebylo kolo příliš úspěšné. Nesetkaly jsme se zrovna s nejlepší formou. Možná tomu nasvědčoval už komický vstup do haly na pražské Slavii, kdy nás vrátný nechtěl pustit vůbec dovnitř, že jsme tam prý brzy a že nás tam pustí až v 8 hodin, jenže v 8 už mělo začít utkání. Nakonec nás tedy pustil asi v 7:30 a my měly co dělat, abychom všechno stihly, měly jsme totiž pořadatelství. Následovalo další komické vystoupení s Jirkou, který měl amputovanou nohu a řval na nás odněkud z okna 1. patra velice vtipným způsobem, jak máme uvést do provozu časomíru. Nakonec se to všechno díky Aničce a Vojtovi zvládlo, aby mohli rozhodčí v 8 zahájit utkání.

V prvním zápase jsme se utkali s týmem Bohemians B, výsledkově nejslabší soupeř, toho času na posledním místě bez jediné výhry. Bohužel jsme se opět nesešly v plné sestavě a soupeř bohužel pro nás oproti minulému turnaji přijel v posílené sestavě s Mářou. Ale toho jsme se nezalekly. Naším největším soupeřem totiž jsme si byly my samy. Byť začátek utkání vypadal docela hezky, vedly jsme díky hezkým gólům Elišky 2:0 a zdálo se, že si tento zápas podle předpokladů užijeme a pohlídáme k výhře. Jenže jsme potom přestaly hrát, nedokázaly jsme si vytvořit útočné šance a po chybách v obraně jsme čtyřikrát inkasovaly. Zápas pro nás skončil prohrou 2:4.

Do druhého utkání se Slavií B jsme nastoupily nabuzeny s jednoznačným odhodláním spravit si reputaci a tříbodovou výhrou se posunout z posledního místa tabulky. I výkon tomu v první půli odpovídal, hrály jsme bojovně s vysokým nasazením. První půle skončila 0:1 pro soupeře.

Po přestávce jsme zkusily zamíchat sestavou, což bohužel hráčky na hřišti trochu vykolejilo, oproti tomu soupeř na nás hned ze začátku vlétnul a než jsme se rozkoukaly, inkasovaly jsme 5 gólů během dvou minut. To nás totálně srazilo na kolena a bylo po zápase. Sice jsme se po tom uklidnily a zbytek zápasu jsme odehrály vyrovnané utkání, výsledek už se nám upravit nepodařilo. Naopak soupeř ještě jednou vsítil a odnesl si výhru 0:7 v náš neprospěch.

Na našem výkonu je bohužel pořád hodně znát fyzická nepřipravenost většiny hráček, chybí klid na hokejce, z čehož vyplývají základní chyby - nemáme hokejku na zemi, nehrajeme všech 5 hráček do útoku a všech 5 hráček do obrany, je na nás znát nejistota v rozehrávce. Navíc nejsme sehrané a naše povedené akce jsou spíš výsledkem individuálně šikovnosti hráček. Příčinou je především přístup hráček, ale trochu také to, že jsme neměly nikoho, kdo by nás chtěl trénovat.

Každopádně máme před sebou ještě dva hrací dny a čtyři utkání, takže ještě není nic ztraceno a je šance zlepšit naše umístění v tabulce. Doufejme, že v sobě najdeme sílu semknout se k lepším výkonům.

Velké díky patří Aničce a Vojtovi za skvělé zvládnutí našeho pořadatelství.