Warning: file_put_contents(/var/www/html/hokej.mnichovice.cz/templates/junior_hokej_mnichovice_2015_11/modules.js): failed to open stream: Permission denied in /var/www/html/hokej.mnichovice.cz/templates/junior_hokej_mnichovice_2015_11/library/Artx/Page.php on line 18
Čtyři nabité týmy Benjamínků na Hagiboru!

Naši partneři

Mnichovice-nove
HOSS


DEcathlon
Bonavita-logoperi
gefco
oresi
Tonino Lamborghini espresso logo ern

Činnost mládeže oddílu je podporována dotací z MŠMT.
logo msmt

 

 TOPlist

 

 

Naši partneři

Mnichovice-nove
HOSS


DEcathlon
Bonavita-logoperi
gefco
oresi
Tonino Lamborghini espresso logo ern

Činnost mládeže oddílu je podporována dotací z MŠMT.
logo msmt

 

 TOPlist

 

 

Čtyři nabité týmy Benjamínků na Hagiboru!

2019 01 27 Turnaj U8 Hagibor 1482019 01 27 Turnaj U8 Hagibor 133
IMG-20190127-WA0000

„Na Běhehrááád!" s tímto zvoláním, i když bez doprovodu paní Müllerové, zahájila o berlích belhající trenérka Šárka turnajovou neděli našich Benjamínků po vstupu do šaten a předznamenala tak, že dobrá nálada bude na místě!

První velkou radostí bylo, že jsme na turnaji měli zastoupení hned čtyř a to pěkně „našlápnutých" týmů, a opět jsme tak světu ukázali, že to s hokejem v Mnichovicích myslíme opravdu vážně. Další radosti pak už přicházely jak na běžícím pásu, tu z vydařené akce na hřišti, tu z gólové kanonády v sítích soupeřů či z vyhraného zápasu, nebo z odměn, které si všichni naši Benjamínci za předvedené výkony opravdu zasloužili.
Zkrátka super hráči, skvělí trenéři a bezva rodiče! Díky moc Horovým a Blažkovým, kteří se ujali vyprání dresů.
Pár fotek z turnaje jsou na rajčeti (zde)
A jak se dařilo našim týmům?

V dopolední části nastoupilo 12 hráčů za tým Gepardů a Pštrosů.

Tým Gepardů pod taktovkou trenérky Martiny Babické rozhodně naplnil roli jednoho z favoritů. Tonda Volek, Filip Meller, Ondřej a David Horovi, Ondřej Stejskal a Bětka Jarošová se tak museli v zápasech sklonit pouze před hostivařským béčkem (komu čest, tomu čest). Hra postavená na spolehlivých a velmi dobře pozičně hrajících obráncích Tondy a Filipa, a na odvážných individuálních výpadech obou Ondřejů, přinášela své ovoce. A když se gólově prosadila velmi dobře hrající Bětka, a neúnavný David stále jezdil „jak motorová myš" a nabourával rozehrávku soupeře, bylo jasné, že účast ve velkém finále byla pro tento tým zasloužená.

Tým Pštrosů vedla do bojů trenérka Šárka Scheinerová, která se mohla, kromě berlí :o),opírat i o již zkušené borce Káju Babickou, Terezku Filipovskou, Vaška Dvořáka, Martina Jeřábka, Dana Havlíka a Dominika Malinu. Děvčata spolehlivě držela obranné pozice, kluci se pak valili jak laviny na soupeřovy branky. Obzvláště v nadstavbové části, kdy tým už nenašel přemožitele, byly dravé nájezdy našich kluků k nezastavení.

Turnaj pak pro dalších 11 hráčů pokračoval ještě odpoledne.

Trenér Jakub, který v roli zapáleného diváka sledoval hru „z tribun", zhodnotil tým Jaguárů takto:
Tým Jaguárů, tradičně pod vedením trenérky Terky Poslušné, ve složení Gábinka Poslušná, Adam a Honzík Šubrtovi, Michal Jirsík, Michal Cileček a Miky Krajíček začal proti týmu Pragy vlažně, dalo by si říci, že typicky „pomnichovicku". S každým dalším zápasem se ale mašina rozjížděla a výkony šly nahoru. Nezapomenutelná byla jedna akce, kdy Gábinka poslala míček doprava Adamovi, ten jí ho vrátil a Gábinka ho nahrála dopředu Michalovi, který skóroval. To už byl panečku HOKEJ! Neptejte se mě na výsledky, skóre není důležité. Všichni se snažili a je vidět obrovský posun proti začátku halové sezóny."


Trenér Michal Jirsík, který do zápasů vedl tým Pum, pak viděl předvedené výkony svého týmu následovně:
„S pevným základem týmu a novými posilami hrály Pumy ve složení Marik Blažek, Veronika Sádlová, Kuba Šulc, Shaye Blažková a nováček Ondra Karásek. Škoda, že dva marodi – Bára Fišerová a Šimon Málek - zůstali doma, tým by byl zase o něco silnější. Dle rozlosování nás čekalo 6 zápasů bez nástavbové části. Postupně jsme se utkali s dvěma týmy Slavie a dvěma týmy Bohemky, s Pragou a v „bratrovražedném" souboji i s mnichovickými Jaguáry (s pěkně ostrými drápy). Bylo vidět, že hráči ze všech týmů mají za sebou už několikátý turnaj v hale a výkony všech byly hodně vyrovnané. Tým Pum hrál od počátku v sestavě Marik v útoku a Kuba s Verčou v obraně. Nováček Ondra spolu se Shaye nastupovali na střídání do obrany, avšak postupně se na hrot za střídajícího Marika postavili prakticky všichni hráči. Výsledkem byl další vydařený turnaj, kde bylo více výher a remíz, pouze s dvěma prohrami a jedna z nich byla opravdu spekulativní, kdy se ani rozhodčí neshodli na počtu gólů. Měl jsem radost a musím hráče pochválit, že všichni bojovali naplno po celou dobu turnaje a všichni šli do toho naplno. A také se všichni zapsali do střeleckých statistik, a tak si Shaye a Ondra zažili gólovou premiéru. Určitě musíme v tréninku ještě pracovat na přesných přihrávkách, ale to přijde... Hlavní je zapálení a chuť, a to jsou věci, které nám rozhodně nechyběly."