Warning: file_put_contents(/var/www/html/hokej.mnichovice.cz/templates/junior_hokej_mnichovice_2015_11/modules.js): failed to open stream: Permission denied in /var/www/html/hokej.mnichovice.cz/templates/junior_hokej_mnichovice_2015_11/library/Artx/Page.php on line 18
Napínavé finále kat.U15 skončilo bronzem

Naši partneři

Mnichovice-nove
HOSS


DEcathlon
Bonavita-logoperi
gefco
oresi
Tonino Lamborghini espresso logo ern

Činnost mládeže oddílu je podporována dotací z MŠMT.
logo msmt

 

 TOPlist

 

 

Naši partneři

Mnichovice-nove
HOSS


DEcathlon
Bonavita-logoperi
gefco
oresi
Tonino Lamborghini espresso logo ern

Činnost mládeže oddílu je podporována dotací z MŠMT.
logo msmt

 

 TOPlist

 

 

Napínavé finále kat.U15 skončilo bronzem

V sobotu 9.2.2019 se na pražském Chodově konalo finále soutěže MČR hala pro kategorii U15. Naši chlapci vstupovali do finále ze třetího místa a měli šanci bojovat o zlato. Do prvního zápasu nastoupili proti družstvu Rakovník,který v tabulce držel druhé místo. Zápas začal v náš prospěch a tak se nesl až do konce. Kluci hráli opravdu fantasticky a zaslouženě si odnesli výhru 4:2. Druhý zápas byl pro naše hráče hodně velkou výzvou. Nastoupili proti první v tabulce, pražské Slávii. Slávie potvrdila, že jí první místo v tabulce patří a naši bojovníci neměli šanci. Prohra 0:6 zlomila naděje na první místo, dokonce i na bednu. V soutěži totiž rozhodoval každý bod a tak nezbývalo než čekat jak se vyvine poslední zápas týmů Rakovník - Litice. Do poslední minuty to bylo velmi napínavé,ale díky výhře Litic nad Rakovníkem zůstalo naše družstvo na bedně. Myslím,že můžeme být opravdu pyšní,protože předvedli neskutečné výkony. Velké poděkování patří za halovou sezónu samozřejmě trenérovi, fanouškům a rodičům! A tady už je malá upoutávka ze soboty: https://youtu.be/3FkXfTpQoUY