Warning: file_put_contents(/var/www/html/hokej.mnichovice.cz/templates/junior_hokej_mnichovice_2015_11/modules.js): failed to open stream: Permission denied in /var/www/html/hokej.mnichovice.cz/templates/junior_hokej_mnichovice_2015_11/library/Artx/Page.php on line 18
Hokejku, kulicha, futrál na nos a šlo se na to!

Naši partneři

Mnichovice-nove
HOSS


DEcathlon
Bonavita-logoperi
gefco
oresi
Tonino Lamborghini espresso logo ern

Činnost mládeže oddílu je podporována dotací z MŠMT.
logo msmt

 

 TOPlist

 

 

Naši partneři

Mnichovice-nove
HOSS


DEcathlon
Bonavita-logoperi
gefco
oresi
Tonino Lamborghini espresso logo ern

Činnost mládeže oddílu je podporována dotací z MŠMT.
logo msmt

 

 TOPlist

 

 

Hokejku, kulicha, futrál na nos a šlo se na to!

20190414 U8 Hostivar 144 1V neděli 14. dubna 2019 se uskutečnil turnaj Benjamínků v Hostivaři za pěkného nečasu. Rtuti v teploměru se moc nad nulu šplhat nechtělo, zápasy občas doprovodily dešťové přeháňky, ale nám to nevadilo. Pár vrstev pod dres navíc, čepici a šli jsme hrát.
Na turnaj jsme měli přihlášená tři pěkně nabitá družstva – Gepardy, Pumy a Jaguáry, a protože naši Benjamínci nejsou žádné trasořitky, sešli jsme se skoro komplet. Na místě jsme pak v rozlosování nahradili ještě jeden tým soupeřů, který na poslední chvíli vypadl. Narychlo poskládaný tým mnichovických Pštrosů určitě přispěl k hladkému průběhu pěkně připraveného turnaje.

Pár fotek (ze zamrzlého foťáku) najdete na rajčeti (zde)

Jak se dařilo našim týmům?

20190414 U8 Hostivar 386 1

Tak nejprve Pštrosi, které do zápasů vedla trenérka Šárka Scheinerová. Tým, který nebyl plánovaný, rozhodně působil, jako by se v tomto složení na zápasy připravoval celé měsíce. Co naplat, když se sejde Tonda Volek, Ondra Karásek, Kája Melicharová a Michal Šimonek, tak to prostě na hřišti lítá. Týmu chybělo jen trošku sportovního štěstíčka, zejména v derbíčkách s ostatními mnichovickými týmy. Vysoké skóre a pokaždé jen o gól... spravedlivá by byla remíza. Pštrosi to nezlomilo, a tak bodovali s cizími soupeři a prezentovali se jako jednoznačně nejkompaktnější tým. Míša tahal balónky jak ostřílený borec, přitom hrál na turnaji poprvé, do nejtvrdších osobních soubojů chodil Ondra, a Kája s Tondou hráli s velkým, opravdu s velkým přehledem... a statisticky jim připadá přesně 25% zásluhy na velmi sympatickém vystoupení tohoto čtyřčlenného týmu.

Jaguáři? Hodně mladý a hodně sebevědomí tým...a byla to paráda! „Dvě, tři přihrávky mezi obránci, potom kolmice na útočníka, který dává gól". Tak to byl nejčastější scénář, jak Jaguáři skórovali. A bylo úplně jedno, jestli Adama Šubrta, Kubu Šulce, Terku Filipovskou a Aničku Kleinovou, zrovna postavila trenérka Terka Poslušná do útoku nebo do obrany. Prostě na turnaji dnes Jaguáři nenašli přemožitele.

20190414 U8 Hostivar 336 1

Naši Gepardi Martiny Babické ve složení Gabča Poslušná, Kája Babická, Michal Jirsík a Vali Mykhayliv narazili na turnaji nejsilnější soupeře, ale rozhodně to nezabalili. Gabča Poslušná tradičně „jezdila nahoru dolu jak motorová myš". Vali ještě sbírá zkušenosti, ale jestli jí vydrží elán, tak to bude dobré. Na Míšu jsme spoléhali jako na oporu, ale dnes neměl svůj den. Známe ho totiž jako velkého bojovníka, který oběhá spoustu prostoru, úspěšně překazí útoky soupeřů a má odvahu se vrhnout do samostatného průniku. Největším překvapením (a trenérka Martina o tomto textu nic neví) byl pro všechny přihlížející, skvělý výkon Káji Babické. Hrála s velkou chutí, stále v pohybu, chodila do soubojů a nejúžasnější bylo, kolik si s sebou vzala sebevědomí.
20190414 U8 Hostivar 297 1

Tým Pum pod taktovkou trenéra Kuby Šubrta, za který nastoupil Marik Blažek, Honzík Šubrt, Zori Mykhayliv, Šimon Málek a Bára Fišerová, hrál po celou dobu s velkým nasazením. Zaslouženě tak Pumy měli na kontě víc vítězství než porážek. Kdyby si ještě nařídila budíček naše „kecka" Bára, která chodí občas za desítky a čekáme od ní, že to bude „lítat", tak to mohlo být ještě lepší. Naštěstí jsme měli vedle tahounů Marika a Honzy v týmu spolehlivou Zori a také Šimona, který hrál jak politý živou vodou. Aktivně bránil i útočil, nebál se soubojů a určitě si z turnaje odnášel skvělý zážitek. Jen tak dál.