Warning: file_put_contents(/var/www/html/hokej.mnichovice.cz/templates/junior_hokej_mnichovice_2015_11/modules.js): failed to open stream: Permission denied in /var/www/html/hokej.mnichovice.cz/templates/junior_hokej_mnichovice_2015_11/library/Artx/Page.php on line 18
Soupiska

Naši partneři

Mnichovice-nove
HOSS


DEcathlon
Bonavita-logo



peri
gefco
oresi
Tonino Lamborghini espresso logo ern

Činnost mládeže oddílu je podporována dotací z MŠMT.
logo msmt

 

 TOPlist

 

 

Naši partneři

Mnichovice-nove
HOSS


DEcathlon
Bonavita-logo



peri
gefco
oresi
Tonino Lamborghini espresso logo ern

Činnost mládeže oddílu je podporována dotací z MŠMT.
logo msmt

 

 TOPlist

 

 

Soupiska - Benjamínci, U8


Soupiska týmu kategorie U8 - Benjamínci slouží k nominacím na turnaje, na kterých se naši hráči utkávají v zápasech s týmy jiných klubů. 

Na soupisku jsou zařazeni všichni hráči narození od 1.1.2010 do 31.12.2011. Výjimkami jsou konkrétní hráči, kteří s přihlédnutím k jejich mimořádné výkonnosti v sezóně 2018/2019 nastupují po dohodě s rodiči v družstvech kategorie U10 - Přípravka.

Pokud "Vašeho borce" z naší soupisky U8 - Benjamínci osloví trenér s výzvou účasti na turnaji kategorii U10 - Přípravka, je to v pořádku, a rozhodně využijte možnosti, aby si děti zahrály i se staršími. 


Soupiska a tréninkové skupiny jaro 2019

Tým Gepardi
Trenéři: Martina Babická, Šárka Scheinerová
Hráči:
Carolin Babická
Tereza Filipovská
Daniel Havlík
Ondřej Hora
Martin Jeřábek
Michal Jirsík
Barbora Pavlů
Gabriela Poslušná
Veronika Sádlová
Michal Šimonek
Adam Šubrt
Antonín Adam Volek

Tým Pumy
Trenéři: Jakub Šubrt, Michal Jirsík
Hráči:
Marik Rye Blažek
Michal Cileček
Václav Dvořák
Barbora Fišerová
Alžběta Jarošová
Ondřej Karásek
Šimon Málek
Štěpán Pechlát
Jakub Šulc

Tým Jaguáři
Trenéři: Tereza Poslušná, Marek Filipovský
Hráči:
David Hora
Anna Kleinová
Samuel Kokeš
Mikuláš Krajíček
Dominik Malina
Adéla Malinová
Vojtěch Mánek
Karolína Melicharová
Valentyna Mykhayliv
Zorjana Mykhayliv
Jan Šubrt

 


Tréninkové skupiny halová sezóna 2018/2019

Skupina 1
Carolin Babická
Marik Rye Blažek
Hana Shye Blažková
Michal Cileček
Daniel Havlík
Josefina Hofmanová
Alžběta Jarošová
Martin Jeřábek
Ondřej Karásek
Mikuláš Krajíček
Filip Meller
Barbora Pavlů
Štěpán Pechlát
Ondřej Stejskal
Adam Šubrt
Jan Šubrt
Jakub Šulc
Antonín Adam Volek

Skupina 2
Matouš Bára
Jakub Čížek
Václav Dvořák
Tereza Filipovská
Barbora Fišerová
Ondřej Hora
Michal Jirsík
Šimon Málek
Dominik Malina
Adéla Malinová
Valentyna Mykhayliv
Zorjana Mykhayliv
Gabriela Poslušná
Veronika Sádlová